Szkoła narciarska Brumíka

Szkoła narciarska Brumíka

Brumíkova lyžiarska škola Ždiar, Strednica

Lyžiarska škola Ždiar – Slodičák Vás pozýva do najväčšej lyžiarskej škôlky v Ždiari. Lekcie sú tu vedené zábavnou a hravou formou. Výuka lyžovania alebo snowboardingu pre najmenších prebieha pod dohľadom skúsených inštruktorov v Brumíkovom zábavnom parku.

Čo je to Brumíkova lyžiarska škola

Odbornosť inštruktorov je obohatená o zábavné aktivity pre deti. Brumíkov zábavný park, v ktorom je výuka realizovaná, je špeciálne upraveným svahom s množstvom atrakcií. Čaká tu na Vás slalomový tunel, podliezky, Brumíkov koberec na zvládnutie pohybu na svahu.
 
Aby sa pre deti umocnila rozprávková atmosféra, súčasťou svahu je aj snehuliak, lienka a ďalšie rozprávkové bytosti – panáčikovia, ako prekážky na svahu.
 
Deťom sa týmto spôsobom priblíži slalomová jazda a spríjemní lekcia lyžovania alebo snowboardingu. O aké bytosti pôjde? Nechajte sa prekvapiť.  Na záver lekcie čaká na deti diplom a sladká odmena. 
Brumíkova lyžiarska škola
Brumíkova lyžiarska škola

Lyžiarska škôlka Ždiar

Pozývame Vás na lekciu lyžovania do Ždiaru, do zábavného parku Brumíkova lyžiarska akadémia. Nájdete nás v Ski centrum Strednica. Pre viac informácií o Brumíkovej škole, aj o lekciách, nás smelo kontaktujte na tel. č.: +421 0908 266 925