Lyžiarska škola Ždiar

Lyžiarska škola Ždiar

Lyžiarska škola Ždiar, Strednica

Lyžiarska škola Ždiar Slodičák Skischool Vás pozýva na lekcie lyžovania alebo snowboardingu do Ždiaru. Naša lyžiarska škola pre deti aj dospelých Vás pod odborným dohľadom skúsených inštruktorov naučí užívať si pobyt na svahu. S našou pomocou sa z Vás stanú sebavedomí lyžiari alebo snowboardisti za najlepšiu cenu v Ždiari. Preštudujte si, ako prebieha lekcia, prezrite si aktuálnu fotogalériu alebo si preštudujte cenník lyžiarskej školy v Ždiari. Pre viac informácií nás smelo kontaktujte

lyziarska skola zdiar
Lyžiarska škola Ždiar, Strednica

Lyžiarska škola pre deti a dospelých

Lyžiarska škola pre deti aj dospelých v Ždiari. Naši inštruktori sa aj tento rok pripravili aby ste si s nimi poriadne užili Vašu lekciu lyžovania. Pre najmenších sme pripravili lekcie zábavnou formou spolu so zábavným parkom Brumíkova lyžiarska škola. Začiatočníkov aj pokročilých zase čakajú skúsení inštruktori lyžovania s certifikátom a kurzom na tento rok. Objednajte si inštruktora lyžovania telefonicky alebo využite rezervačný formulár a získajte zľavu -10% na prvú lekciu. 

Snowboardova škola pre deti a dospelých

Výuka snowboaringu pre deti aj dospelých prebieha rovnako, ako lekcie lyžovania. Samostatný svah našej školy je ideálne miesto, kde môžte aj Vy začať prvé jazdy na snowboarde. Naši inštruktori Vám poradia, ako začať. Pre skúsenejších sú tu lekcie pre pokročilých na náročnejších svahoch lyžiarskeho centra Strednica. Kontaktujte nás a objednajte si svojho inštruktora snowboardu. 

Predošlé
Ďalšie

Najväčšia lyžiarska škôlka v Ždiari

Lyžiarska škola Ždiar – Slodičák Vás pozýva do najväčšej lyžiarskej škôlky v Ždiari. Park, v ktorom je výuka realizovaná, je špeciálne upraveným svahom s množstvom atrakcií. Čaká tu na Vás slalomový tunel, podliezky, brumíkov koberec na zvládnutie pohybu na svahu.

Lyžiarska škola cenník

Lyžiarska a snowboardova škola Slodičák SKISCHOOL v Ždiari, Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka lekcie lyžovania za najnižie ceny v regióne. Preštudujte si aktuálny cenník a zistite, ktorá z naších ponúk Vám vyhovuje najviac. Kontaktujte nás pre zľavu -10% z prvej lekcie.