Skischool Ždiar

Skischool Ždiar

Ski School Ždiar, Ski Centre Strednica

Lyžiarska škola Ždiar Slodičák Skischool Vás pozýva na lekcie lyžovania alebo snowboardingu do Ždiaru. Naša lyžiarska škola pre deti aj dospelých Vás pod odborným dohľadom skúsených inštruktorov naučí užívať si pobyt na svahu. S našou pomocou sa z Vás stanú sebavedomí lyžiari alebo snowboardisti za najlepšiu cenu v Ždiari. Preštudujte si, ako prebieha lekcia, prezrite si aktuálnu fotogalériu alebo si preštudujte cenník lyžiarskej školy v Ždiari. Pre viac informácií nás smelo kontaktujte.

lyziarska skola zdiar
Ski School Ždiar, Ski Centre Strednica

Ski school for children and adults

Lyžiarska škola pre deti aj dospelých v Ždiari. Naši inštruktori sa aj tento rok pripravili aby ste si s nimi poriadne užili Vašu lekciu lyžovania. Pre najmenších sme pripravili lekcie zábavnou formou spolu so zábavným parkom Brumíkova lyžiarska škola. Začiatočníkov aj pokročilých zase čakajú skúsení inštruktori lyžovania s certifikátom a kurzom na tento rok. Objednajte si inštruktora lyžovania telefonicky alebo využite rezervačný formulár a získajte zľavu -10% na prvú lekciu.

Snowboard school for children and adults

Výuka snowboaringu pre deti aj dospelých prebieha rovnako, ako lekcie lyžovania. Samostatný svah našej školy je ideálne miesto, kde môžte aj Vy začať prvé jazdy na snowboarde. Naši inštruktori Vám poradia, ako začať. Pre skúsenejších sú tu lekcie pre pokročilých na náročnejších svahoch lyžiarskeho centra Strednica. Kontaktujte nás a objednajte si svojho inštruktora snowboardu.

Previous
Next

The largest ski school in Ždiar

Ski school Ždiar - Slodičák invites you to the largest ski nursery in Ždiar. The park in which the lessons take place is a specially prepared slope with many attractions. A slalom tunnel, climbing frames and a carpet to handle the movement on the slope are waiting for you here.

Ski school price list

Ski and snowboard school Slodičák SKISCHOOL in Ždiar, Skicentrum Strednica this year offers skiing lessons at the lowest prices in the region. Read the current price list and find out which of our offers suits you best. Contact us for a -10% discount from the first lesson.