Voľný čas

Sánkovanie Ždiar, Belianske Tatry

Sánkovanie Ždiar – to je skvelý spôsob, ako stráviť voľný čas počas vašej dovolenky v Ždiari, Belianske Tatry. Zoznámte sa s možnosťami sánkovania v Ždiari počas zimnej sezóny 2023/24. Pozývame vás na sánkovačku v Ski centrum Strednica, kde nájdete aj našu lyžiarsku školu. 

Sánovačka v Ždiari – ako na to?

Trávenie dovolenky v Ždiari je vždy plné zážitkov. O to sú tie zážitky väčšie, keď je dovolenka strávená spolu s deťmi. Avšak, pri takýchto dovolenkách je potrebné myslieť dopredu aj na aktivity pre ne. Jedným zo spôsobov, ako tento čas využiť, je sánkovanie. Sánkovačka v Ždiari je overená časom. Deti ju majú veľmi radi. Ždiar má prostredie, ktoré je ako stvorené na sánkovanie. Prečítajte si naše tipy na sánkovačku v Ždiari. Viac informácií o možnostiach sánkovačky v Ždiari získate u Vašich ubyvateľov. Pre aktuálne snehové podmienky nás kontaktujte na tel. č.:  0908 266 925.

Sánkovanie Ždiar – kde sa dá sánkovať v Ždiari?

Odporúčame, aby prvým krokom pri zisťovaní, ktoré miesto na sánkovanie je najlepšie, bolo spýtanie sa osôb, u ktorých ste ubytovaní. Čokoľvek, čo nájdete na internete, môže byť síce vo väčšine prípadoch pravda, no nie je nad to, keď Vám na takúto otázku odpovedia ľudia, ktorí žijú v Ždiari a túto oblasť veľmi dobre poznajú. Niekoľko tipov ponúkneme aj my:
 
sánkovačka ždiar
Sánovačka Ždiar, Strednica

Kde si môžem požičať sánky, boby alebo klzáky v Ždiari?

V každom ubytovaní, ktoré si v Ždiari nájdete, Vám veľmi radi poradia, kde si môžete požičať sánky, alebo boby. Niektoré ubytovania dokonca samé túto službu majú – buď Vám priamo sánky (prípadne boby a klzáky) požičajú oni, alebo Vás veľmi radi nasmerujú, kde v Ždiari túto službu majú. Naším tipom je požičovňa lyží SKIRENT Ždiar 400, kde Vám ochotne sánky, alebo boby požičajú so zľavou -10%, ak sa odkážete na našu lyžiarsku školu. Cena za požičanie sánok na deň je 5 eur.

Bezpečnosť pri sánkovaní

Milí naši sánkari, dbajte o vlastnú bezpečnosť a bezpečnosť detí na svahu. Verte, že aj sánkovanie, či bobovanie je šport, ktorý má svoje pravidlá. Tieto pravidlá sú predovšetkým bezpečnostné. V prvom rade si, prosím, zistite, či na danom mieste, pre, ktoré ste sa rozhodli, je sánkovanie naozaj vhodné a bezpečné. Rady, ktoré Vám v tomto príspevku podávame o vhodných miestach na sánkovanie, sú naše tipy kam za zábavou na sánkach v Ždiari. 
Sánkovanie Ždiar
Sánkovanie Ždiar, Strednica, Belianske Tatry

Sánkovanie Ždiar – rezervácia

Sme radi, že ste sa rozhodli pre sánkovačku v Ždiari. Požičajte si sánky, prídťe do našej lyžiarskej školy Ski school a užívajte si sánkovačku v Ždiari. Nech už sa rozhodnete pre naše lyžiarske Ski centum Strednica, alebo Ski centum Strachan, Bachledova dolina, alebo pre Monkovu dolinu, veríme, že si poriadne užijete vašu tohtoročnú zimnú dovolenku v Ždiari.
 
Sánkovanie Ždiar sa dá zarezervovať aj v našej lyžiarskej škole. Spôsob je podobný, ako pri lyžovaní. Rozdiel je len v tom, že rezervácia sánkovačky spočíva predovšetkým v poradenstve, na ktorých konkrétnych miestach je táto aktivita najvhodnejšia. Hlavným dôvodom, prečo je dobré sa spýtať, ktoré miesto je vhodné, je ten, aby ste mali pri sánkovačkách vy aj Vaše deti úplné pohodlie. Vieme Vám poradiť miesta, ktoré nie sú preľudnené a zároveň majú stále nádherné prostredie a dobré podmienky pre sánkovanie Ždiar počas zimnej sezóny 2022/23.