Rabat -10%

Rabat -10%

Lyžiarska škola zľava -10%

Objednajte si inštruktora lyžovania alebo snowboardingu na 2 a viac dní a získajte zľavu -10% z prvej lekcie. Zľava platí počas celej sezóny pre deti aj dospelých. Platí aj pri rezervácií počas viacerých dní.

Príklad: objednávate tri lekcie lyžovania pre Vaše dieťa. Podľa Vášho želania alebo podľa dostupnosti inštruktorov bude kurz prebiehať formou jednej lekcie každý deň po dobu troch dní. Prvý deň ušetríte 10% (€25 – 10% = €22.50). Ďalšie dva dni €25/lekcia.

Pre viac informácií alebo výhodnejších zľavách pre skupiny – kontaktujte nás.

lyziarska skola zlava
Lyžiarska škola Zľava -10% na prvú lekciu

Ako prebieha lekcia

Zoznámte sa s priebehom lekcie ešte pred Vaším príchodom k nám. Každá lekcia pozostáva s úvodného zoznámenia, následne sa pokračuje na svahu—zoznámenie s terénom a podmienkami, kontrola výstroje a údovná teória podľa úrovne. Podrobný popis „Ako prebieha lekcia“ aj tu…

Lyžiarska škola cenník

Lyžiarska a snowboardova škola Slodičák SKISCHOOL v Ždiari, Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka lekcie lyžovania za najnižie ceny v regióne. Preštudujte si aktuálny cenník a zistite, ktorá z naších ponúk Vám vyhovuje najviac. Kontaktujte nás pre zľavu -10% z prvej lekcie.